• Україномовний інтернет – 3

  by  • 10.11.2010 • огляд • Прокоментуй!

  http://ntrstng.com.ua/ - блог про всяку цікавню звідусіль з багатьма фотками, відео і текстами. Проте хто автор і навіщо той блог започатковано - ви не знайдете але автор приватно казав, що скоро все виправить. А ще блог є проповідником укрбаша :)

  http://wowkai.blogspot.com/ - блог персональний, як каже автор, хоча як на мене, він більше тематичний. А тематика нам всім цікава - інтернет сервіси, сайти, проекти, стартапи, соціалки. Але є теми і з мирського нашого життя. І не бракує інформації про автора :)

  http://tilast.pp.ua/ - молодняк, зелений блог юного блогера з амбіціями і граматичними і орфографічними помилками (але це всі так пишуть) :) . Голосно заявлено, що буде трошки про інтернет в усіх його проявах, а насправді - це справжній персональний блог. Тож коментуйте, критикуйте, допомагайте і спостерігайте за особистісним розвитком молодої людини.

  http://dajan-kg.livejournal.com/ - ви такого ще не бачили, про Королівство Галичина, зі своєю мовою і унікальними поглядами на сьогодення, на минуле, на історію. Пропаганда Федералізації України.

  http://uvo.cv.ua/ - позиціонують себе як організацію українських патріотів і борців за честь і гідність України і її нації. Це неполітична організація - це український віртуальний опір (УВО). Люблять інші нації, ненавидять українофобів і гарантують, що дадуть гідний відсіч всім кривдникам нашої ідеї і держави в інтернеті.

  Share