• Україномовний інтернет – 26

  by  • 20.04.2011 • огляд • Прокоментуй!

  http://telefonofoto.posterous.com/ - є на світі такий собі дядько, що зветься Артем Зелений, а це його телефонофотоблог. Назва розкриває всі карти. В ньому зібрані фотки з мобілки (iPhone 3G S) автора. І є досить цікаві і несподівані, і не з телефона :) . Раджу читати, тобто дивитись картинки.

  http://micrometr.pp.ua/ - назва блога лякає хакерськими штучками але не треба боятись. Автор вміє збирати досить цікаву і корисну інформацію. Але про себе майже нічого не розповів, що є логічним. Читайте, навчайтесь, вміло використовуйте отримані знання і направляйте їх в правильне русло, чого і автору бажаю.

  http://yaryna.net/ - гарна ідея,гарний домен. Блог дівчини, що вчиться бути фотографом. Вона ще зовсім юна, школярка. Знимкує все навколо і відразу розміщує в своєму блозі. Але досить грамотна побудова сайту і 100% використання сео оптимізації, каже, що віртуальний світ дівчині допомагають будувати і монетизувати, так, в блозі є реклама:). А може і дівчини як такої нема?:) Хоча фотки є і можна спостерігати за професійним ростом авторки в галузі фотографії.

  http://life-liuska.blogspot.com/ - блог молодої мами. Пише Людмила досить цікаво і описує потрібні в житті теми. Я так думаю, що в міру вирішення проблем, чи краще сказати загадок, власного життя, авторка додає і нові пости, в яких ділиться своїм досвідом і знаннями. Загалом трошки шкутильгає дизайн і присутній потяг до великої наживи від блогів. Сподіваюся це все буде виправлено, а монетизація стане більш якіснішою і не буде так кидатись в очі.

  http://nedoma.com.ua/ - це соціальний проект колективного ресурсу. Засновник прагне до унікальності контенту від всіх авторів цього ресусу і любить спорт, що напевно вплине на тематику всього ресурсу. Ця мережа блогів, чи то один колективний блог, що складається з багатьох персональних блогів. Як і більшість україномовних ресурсів, він потребує уваги і колективної підтримки. Тому, якщо ви хочете влитись в спільноту однодумців - реєструйтесь. Правда я щось не розумію яка різниця між розділом "колективні" і "персональні" на колективному ресурсі?

  Share