• Україномовний інтернет – 24

  by  • 06.04.2011 • огляд • Прокоментуй!

  http://ukrobriy.blogspot.com/ - в цього щоденника жіноча стать, проте теми досить різнобічні і цікаві. Існує цей блог вже не перший рік. На його сторінках є багато філософії і розмов про Україну. Єдине, що бракує щоденнику, це регулярність наповнення. Але з іншого боку, хай буде рідше, проте з душею і настроєм.

  http://ban.lviv.ua/ - блог про ніщо і, як каже автор, про все. Стилістика - пишу про все на світі, про те що чув, бачив чи придумав. Гарна манера написання постів і подачі матеріалу. Близький за духом до Воробуса (цей блог згадував вже раніше в оглядах). Любителям старих традицій інтернету, цей блог має сподобатись ще тому, що в ньому є чат, ех, встряхнем старими костомахами і потриндимо там :) . Наповнюють цей блог два автори, котрі є братами.

  http://fin-guide.com/ - цей ресурс допоможе вам розібратись з власними фінансами. Веде цей блог мій тезка, Тарас і цей ресурс служить свого роду портфоліо незалежного фінансового консультанта. І інформації там багато. Та й корисна вона, потрібна і цікава. Актуальні теми на сьогоднішній день. Днями цей блог святкує свій перший місяць ефіру

  http://it-tehnolog.com/ - в заголовку вказано, що це новинний ресурс, що говорить українською мовою про інформаційні технології. Погортавши сторінки можна переконатись, що не обманюють нас. Проте гортайте скільки завгодно, а от інформації хто автор сайту ви не найдете ніде, як і контактів. Це дивно, оскільки ресурс претендує на популярність.

  http://naub.org.ua/ - науковий блог Острозької Академії. Серйозний ресурс, котрий наповнюють як студенти, так і викладачі. Блог настільки серйозний, що інколи стає страшно:), потрібно щоб було більш приземлено і доступно, а наразі все схоже на методичку. Хоча перетворювати такого роду блоги на балаган повинно каратись. Але попри все, ресурс подобається, правильний шлях вибрав НаУ "Острозька академія" (А чому Нау, а не НУ?), блоги, соціальні мережі, все це є у всіх навчальних закладів за кордоном.

  Share