• Україномовний інтернет – 23

  by  • 30.03.2011 • огляд • Прокоментуй!

  http://vybryky.posterous.com/ - сам не знаю як але наткнувся на новий блог в постероусі та ще й українською мовою. Блогу два тижні і в ньому є лише два записи. Коли його побачив, то чомусь повірив, що буде з нього толк. Але наразі тихо. Другий пост на актуальну тему і містить аналітичний дух. Чекаємо третій, п’ятий, стопятсотий :) .

  http://romansova.com/ - персональний блог Романа Сови. З першого погляду виглядає якісно. Правда автор каже, що це друга реінкарнація і тепер в блозі буде все інакше і набагато краще. І якщо подивитись на кількість записів за 4 дні його існування, можна сказати, що Роман фанатик блогінга. Але існує ризик того, що все це заради наживи і майбутнього зиску з реклами. Хочу помилятись і тому буду уважно спостерігати :) .

  http://ivanna-wind.livejournal.com/ - черговий справжній живий журнал. В цьому щоденнику гарні описи життя, емоцій, переживання, події. Але найцікавіше те, що все подано дуже щиро і правдиво.

  http://proapple.com.ua/ - в цьому випадку назва говорить сама за себе. Цей сайт повинен бути в закладках у всіх еплодрочерів і просто шанувальників потужного і дуже відомого бренду Apple. Цікаво, корисно, пізнавально. Регулярне оновлення і багато статей.

  http://justuses.tumblr.com/ - молодий і дуже амбіційний проект від команди шанувальників українського інтернету. Вони задумали взяти інтерв’ю у всіх пропагандистів україномовного сегменту всесвітньої мережі. І не закидуйте, що перша стаття про мене і тому я їх тут описую. Якщо б мені ніколи не дали запрошення на інтерв’ю, я б всерівно їх не випустив з поля зору. Вони мені подобаються і роблять гарну справу.

  Share