• Україномовний інтернет – 22

  by  • 23.03.2011 • огляд • Прокоментуй!

  http://passionananasik.livejournal.com/ - це щоденник якому є лише три дні. Стиль досить кумедний і саркастичний. Невідомо хто переховується за ніком Passionananasik але хлопака, принаймі записи ведуться від людини чоловічої статі, має добрий словниковий запас і гарне почуття гумору. Пише про своє життя і навколишній світ.

  http://olalife.wordpress.com/ - це щоденник досить відомої в колі львівських твіттерян дівчинки. Описує вона в ньому свої думки і погляди на певні речі. Це досить секретне віртуальне помешкання Білочки :) . Присутня філософія людини. Отже, якщо вам цікаво, що твориться в душі Олі, додавайте в рідери і читайте.

  http://kopychyntsi.com.ua/ - черговий портал маленького містечка в Тернопільській області, в Гусятинському районі. Автори заявляють, що це перше інтернет-видання в історії містечка. В ньому є зібрана інформація, напевно за всіма можливими темами. З перших же кліків я натрапив на неіснуючу сторінку але все ще попереду і помилки виправлять. Унікальним є сам факт того, що маленькі містечка щоразу більше потрапляють в інтернет завдяки колективній праці молодих ентузіастів.

  http://searchsilence.wordpress.com/ - блог панянки, що описує своє захоплення, свої миті життя, своє навчання, роботу, відпочинок. Все в цьому блозі є як книжка пише стосовно наповнення приватних щоденників :) . В щоденнику є дуже багато фотографій (знайшов навіть фото лямпочки з рибкою) і відео (є і шокуючі пости). Цікаво. Креативу дівчині не бракує, та і веде блог досить давно, правда в нашу українську блогерську секту якось не рветься :) .

  http://enter.lviv.ua/ - це мамонт інтернету, котрого якось оминає увага багатьох популярних ресурсів, що розповідають про український інтернет. OOHFIRO - нік автора, просто набір букв. Автор не називає своє творіння блогом, а каже, що це сайт. І його можна зрозуміти, він з покоління фідошників (шукайте в гуглі, що це таке:)) і чатерів. Автор звертає увагу на всі важливі події в нас і світі, хоча більше полюбляє рідне місто Львів, любить жорстко розкритикувати все. А ще він палкий фанат Гаррі Поттера. Розкрию таємницю, сайт є dofollow, тож читайте правила і коментуйте змістовно.

  Share