• Україномовний інтернет – 20

  by  • 09.03.2011 • огляд • Прокоментуй!

  http://zdolbuniv.info/ - регіональний ресурс міста Здолбунів, хто не знає, місто знаходиться в Рівненській області. У видачі гугла за запитом Здолбунів, даний сайт стоїть другим після вікіпедії. Моща. Пишуть хлопці, їх є два, і одна дівчина, відповідно про все, що стосується міста, хоча є і глобальні теми і новини. Розділ багато. Полазити є де. І це ще один сайт з регіону про який говорять, що в ньому є мало інет-ресурсів, фактично кожного огляду заперечую це.

  http://ukr-net.info/ - блог на затерту до великих дірок тему - український інтернет, добре, що не богосферу:). Присутній мінімалізм, це гарно. Теми стандартні і бувалим відомі. Але все це описано українською мовою. Ресурс ще зовсім юний і зелений але щодня набирає обертів. Треба за автора тримати кулаки, щоб не здався на першому ж невдалому повороті, а продовжував доносити людям свою ідею і погляди. Загалом потенціал шалений і динаміка дуже позитивна. Може тут новим потужним блогом запахло? Робіть свій вибір і висновки. Я б зауважив лише те, що невдало формуються сторінки блога, посилання такі технічні, що запам’ятати їх неможливо.

  http://blog.accent.lviv.ua/ - це сенсація мікропоглядів, вперше на сторінках блога electric.org.ua описую суто електротехнічний блог. Відверто кажу, що він створений навколо сайту електрокомпанії, котра займається торгівлею електропричандалами. Теми в блозі дуже доступні і цікаві, а найголовніше корисні і пізнавальні. А автор блога відгукується на всі запитання і допоможе вам прийняти правильні рішення, його фішкою є стабілізатори і електрогенератори :) .

  http://galsports.com/ - спортивний сайт, чи правильніше сказати сайт про спорт в Галичині, а ще правильніше це сайт, що називається "Галичина спортивна", котрий висвітлює все, що стосується спорту навколо нас і в світі:). Це вже потужний гравець в глобальній мережі, котрий пережовує багато трафіку. Інформації на його шпальтах ну дуже багато. І тепер хай пан Воробус (хто в темі той знає) спробує хоч слово сказати, що я про спорт не пишу :)

  http://vpolitesi.com/ - це те, з чого починався колись фейсбук, тобто це аналог. Соціальна мережа Львівської політехніки чи як пишуть автори ресурсу - Студенський портал Львівської Політехніки. Я також закінчував цей ВУЗ, а ще бачив весь шлях формування даної соціалки, починалась вона досить просто, як на теперішні сайти але з часом лише набирає ваги і орієнтується на студентів Політехніки - найбільшого технічного ВУЗу Західної України. Шкода, що не було цієї мережі в той час, коли я навчався, а то б точно взяв активну участь в її формуванні і створенні :).

  Share