• Україномовний інтернет – 2

  by  • 03.11.2010 • огляд • Прокоментуй!

  http://blogaboutblog.com/ - це блог про блог. Цікава тема для блога про яку пише ще мільярдмільйонів блогерів. Але основна його перевага - це українська мова. Основна фішка блога - це графіка, котру, до речі, після реєстрації може завантажити будь-хто.

  http://bihanskyy.blogspot.com/ - приватна сторіночка з думками і колекціонуванням копіпастів заточених під певну тематику, котрою цікавиться автор. До речі, Юрій пообіцяв, що скоро там буде виключно його україномовний контент.

  http://podcaster.org.ua/ - вже ніби і не пацанячий початковий блог, а піару хочеться:). Але це і не блог, це подкасти, не ПІДкаст, а саме ПОДкаст. Форма завантаження - колективна, проте є злосний модератор :) Слухайте і додавайте.

  http://blogmotors.net/ - свіжачок про махінди, проте з першого погляду складається враження, що блог створено для крутого манімейкерста, ще два-три пости і гаплик. Якщо помітите такі трансформації - давайте знати, а якщо помітите крутий прогрес і унікальність - також пишіть. Похвалимо і боготворимо.

  http://kabanchi.com/ - от якось мені ця штука просто сподобалась, домашньо якось, ручна робота із закупки продуктів в супермаркеті але наразі лише в столиці. І хоч ресурс комерційний, пишу про нього задарма. Мене підкупив український інтерфейс і перспектива глобалізації.

  Share