• Україномовний інтернет – 19

  by  • 02.03.2011 • огляд • Прокоментуй!

  http://vikaho.livejournal.com/ - класика щоденника. Тематика як персональна так і загальнолюдська. Про все і одразу. Але головна тематика, про вироби вишиті хрестиком, проте ці вишивки в більшій мірі є заховані і шукати де саме, доведеться вам особисто. Автор блога - жінка. Відповідно, багато жіночих тем :) .

  http://dyoma.pp.ua/ - блог ще одного інтернет фанатика і веселого хлопаки. Пише про свої життєві пригоди але левова частка тем про інтернет цяцьки і події. Цікава манера написання постів присутня. Раджу читати і штурхати автора на написання нових постів :) .

  http://e-commerce2000.blogspot.com/ - як видно з посилання, мова йде про електронну комерцію. Стиль постів - реферат. Напевно буде корисно тим, хто вчиться на комерційних спеціальностях, точно щось потрібне і цікаве знайдете для себе. Але ніде не вказано джерела інформації, дивно але є що є.

  http://comfortistyle.com/ - класика портального типу. Ви не повірите але це справа рук лише однієї людини. Попри те, що ніде не вказано хто автор, я точно знаю, що в цього ресурсу авторка, котра пише про власні експерименти і досвід :) . Отже знову багато жіночих тем. Там і травки всякі, і про дітей, і про женячку, і здоров’я, і ще купа всякого. Інформація досить якісна і змістовна. Читайте. Додавайте в закладки.

  http://shnick.com.ua/ - це повноцінний електронний журнал про мистецтво, дизайн, архітектуру і всі дотичні теми, які тільки можна придумати. Багато розділів, багато праці вкладеної, якісний контент, цікавий, що найголовніше. Колектив журналу стверджує, що новини йдуть щодня, отже, перевіряйте так це, чи ні. А якщо ця тема вам близька і дуже подобається, а може ви є носієм цінної інформації - долучайтесь до авторів ресурсу і буде вам щастя :).

  Share