• Україномовний інтернет – 18

  by  • 23.02.2011 • огляд • Прокоментуй!

  http://bo.biz.ua/ - сайт-візитка діджея і не плутати з DJ's. Спитаєте чим відрізняються ці два поняття? А все просто, останні є загальновідомими, популярними в світах і молоді, тусуються в клубах гламурних і заходах розкручених. А от перша категорія - це прості музичні трудяги, котрі забезпечують забави на ваших різноманітних святах і крутять все те, що в клубах викликало б лише фукання і закидування помідорами, а на корпоративах, наприклад, лише овації.

  http://taltek.info/ - блог професора асистента кафедр КН (комп. науки) та ВІ (конструювання верстатів, інструментів та машин) Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. Олег любитель спілкування і уваги до себе, а ще підозрюю, що строгий викладач, котрий буде вимагати від вас знання навіть більші ніж ви почули на лекціях. Основна тематика блога - це все, що пов’язано з працею автора, хоча є і інші теми. Загалом цікаво. А ще, якщо ви студент даного ВУЗу, а можливо і згаданих вище кафедр, Ви просто мусите стати читачем цього блога і увійти в довіру до Олега Богдановича, 100% це знайомство стане корисним:).

  http://www.mia-with-love.com/ - хтось, колись казав, що Рівенських блогів є дуже мало, а мені чомусь дуже часто потрапляють вони в поле зору. Ось і сьогодні представляю блог Тетяни Закордонець. На сторінках якого ви знайдете досить велику кількість наглядної інформації, що допоможе Вам самотужки створити свій перший блог і наповнити його цікавими додатками. Проте, це лише частинка блога, на ньому є теми і більш глибокі, і серйозніші як на мене. Серед них є журналістські розслідування, оповіді мандрів, фото-колекції, майстер-класи плетіння з бісеру, а ще є розділ гостьових постів. Однозначно, блог зацікавить Вас.

  http://itblogger.org.ua/ - якщо прочитаєтете лінк, то відразу розкриєте для себе тематику блога - це ІТ (інформаційні технології). Автор фанатик Андроїда, а в постах вчить цікавим речам в програмуванні до цієї модної штуки та і не тільки до цієї. Кожен пост - це велике дослідження, багато букв і пізнавальне наповнення. Всі кодери і програмери (хоча це одне і те ж, здається) повинні читати перли від Володимира. Родзинкою автора є пристрасть до гри на гітарі, відеоролики шукайте на ютубі, по секрету скажу, що гарно виходить :) .

  http://kinoblog.com/ - блог про кіно. Мова блога українська, що в даній галузі є досить рідкісним варіантом, а враховуючи і вік цього ресурсу - це взагалі монстр в україномовному сегментів тематичних блогів. Прочитавши пости, побачите серйозний підхід до справи. Блог має адміністратора, редактора і pr-менеджера, що скажу я вам є круто, оскільки виглядає дуже серйозно, кожен займається своєю справою. Без сумніву, ресурс заслуговує на загальну увагу і визнання.

  Share