• Україномовний інтернет – 17

  by  • 16.02.2011 • огляд • Прокоментуй!

  http://yura.stryi.com/ - блог одного хлопаки, чи то вже дядька, якщо брати вік пересічних блогерів, з красивим прізвищем Сметана. Він мешканець і палкий шанувальник міста Стрий, що на Львівщині. Пише на різні теми, переважно щось корисне в побуті і цікаве в інтернеті.

  http://teplaxata.in.ua/forum/ - здається вперше в огляд потрапив форум. А загальна тема форуму - про опалення та енергозбереження, що є досить цікаво і близьке мені. Тем на форумі дуже багато, всі потрібні і корисні. Проте форум ще молодий і тематичних записів в розділах ще дуже мало. Тож будемо спостерігати за його наповненням.

  http://levko.info/ - а цей сайт повинен бути в закладках усіх батьків. Там є все, загадки, казки, розмальовки, забавки та ще багато захоплюючих тем. Недоліком є те, що це ресурс є із старої школи сайтобудування, ще в нього є головна сторінка на який фактично нічого нема крім розділів і кнопки "Вхід на сайт", після натискання якої потрапляєш в розділ "Казки". Цікавий розрахунок.

  http://ukrainci.org.ua/ - а це проукраїнська соціальна мережа, котра побудована без інвестицій і лише на праці двох хлопців. Існує мережа з 2009 року але, напевно, через те, що нема капіталовкладень, ніхто толком про цю соціалку нічого не знає. Основна мета даного проекту - об’єднати всіх українців у всьому світі.

  http://oholoska.in.ua/ - це афіша доступних для студентів заходів, тобто дешевих і прикольних, на думку авторів. Принцип простий, маємо календар, в який вписано різні події. Наразі мова йде про заходи, що відбуваються лише в Києві. Можливо в перспективі проект охопить всю Україну :) . До речі, якщо ви знаєте про різні цікаві події - їх можна додати самостійно і же за деякий час побачити в календарі на сайті. Сподобався мінімалізм, люблю таке :) .

  Share