• Україномовний інтернет – 16

  by  • 09.02.2011 • огляд • Прокоментуй!

  http://www.xizi.ho.ua/ - цей блог - юний боєць на ниві блогерства :) Робить свої перші кроки в блогосфері проте вже встиг зробити собі розділ послуг і комерції, а також повісити банер банерообмінної мережі:) Але прослідковується бажання українізовувати всіх і вся:). Теми, що висвітлюють в щоденнику - навколобложні, як то хостинги, домени і халяви.

  http://bunyk.wordpress.com/ - автор називає себе Кібером, а насправді то всі знаємо, що він кібернетик :) . Всі кодери і програм ери повинні додати цей блог в рідера. На сторінках блога є багато цікавої інформації і на інші теми ніж програмування, філософія наприклад, роздуми, багато пізнавального, та навіть ті ж комікси добре привертають до себе увагу. Більшість з вас, а може і кожен, знайде собі що прочитати там.

  http://taraskokovskyj.blogspot.com/ - серйозний щоденник. Багато аналітики і потужних постів. Автор лютеранин або великий симпатик лютеранства (це одна з течій протестантизму). Про автора можна сказати, що він є митець – вірші, проза, пісні власного покрою. До речі, автор цього блога, мій тезка :). Не можна пропустити повз вашу увагу і велику прихильність до радо і подкастів. А хто перегорне хоч декілька сторінок щоденника, знайде багато потрібного для себе.

  http://tamada.biz.ua/ - це, напевно, єдиний блог тамади в Україні. З перших же постів ви помітите, що Тамада є фанатиком своєї справи і з великим захопленням розповідає про свою роботу і творчість. Цей блог може слугувати посібником для всіх, хто хоче працювати в цьому жанрі. Це приклад тематичного блога, котрий гармонійно доповнює роботу його автора і дає можливість ділитися зі всіма своїми напрацюваннями і здобутками, також слугує гарною візиткою і рекламкою. Зазначу, що все написано доступно і легко, тож спішіть читати:).

  http://wphost.me/ - от пишу, пишу про блоги і сайти, а про головне ніколи, маю на увазі хостинг (хоче, це спірне питання,що важливіше яйце чи курка, тут хостинг чи домен). І ось до вашої уваги унікальний хостинг, що пропонує повну підтримку блогів і сайтів на двигунці WordPress (особливо не буду розписувати бо все є на сайті). І найунікальніша фішка, якщо у вас є унікальний блог (а які блоги не є таким?:)), ви завжди зможете домовитись про унікальну ціну на хостинг, котра може дорівнювати нулю навіть.

  Share