• Україномовний інтернет – 15

  by  • 02.02.2011 • огляд • Прокоментуй!

  http://www.kozakwar.com/ - це сайт козацьких війн. Україномовна, українська забавка про українську гордість:) Я забавок не бавлюся, проте не часто зустрінеш в мережі щось рідне і наше. Як побавитесь, розкажіть суть?:)

  http://komendatsky.tumblr.com/ - чергова реінкарнація Артура Комендацького, щось останній автономний блог йому не пішов, от і вирішив переродитись на вісім відомому Tumblr. Хоче писати про інет, гаджети і все з тим дотичне, хоча думаю буде і життєписами займатись. Головне щоб хлопець знову не здався і постійно писав, тож підтримайте його у цьому:).

  http://flil.info/ - як пише автор - це інфофотоблог. Зайшовши на сайт, найперше побачите портфоліо, котре складається з гарних фотографій, що посортовані за тематикою. Отже, частину інфофото (інфо - це контакти) ми минули і зайшли в блог, а там цікаві статті на тему фото і звичайно без порад не обійшлось. Цікаво. І формат незвичний. Гарантую, що зайшовши зараз, ви зависнете на сайті аж поки не перегортаєте його всього.

  http://max.paschenko.org.ua/ - це особистий блог Макса Пащенка. Весь блог пахне заробітком і грошами:). Гарне інфо про автора, про все чим він займається і які послуги може надати. Його можна ставити за приклад іншим дрібним підприємцям, а можна і не дрібним :) . Крім манімейкерства є і загальні теми, є і блогові, є і особисті експерименти. То будемо активно коментувати?:)

  http://vkurse.ua/ua/ якщо відкривати сайт за прямим посиланням, то маємо російську версію але я наголошую на українській частині сайту. Це новинний сайт, котрий заявляє, що публікує лише перевірені, правдиві новини і дуже скурпульозно моніторить новини українських банків, певно автор банкір за освітою :) Ресурс вже давненько існує, а от чи чули ви раніше про нього? Здається керівники проекту лише тепер задумались над тим, що треба звернути на своє дітище увагу і залучати нових читачів.

  Share