• Україномовний інтернет – 13

  by  • 19.01.2011 • огляд • Прокоментуй!

  http://petrushko.rv.ua/ - якось несподівано і випадко виплив блог в регіональному домені. Це персональний щоденник Руслана Петрушко із Сарн. Має мету писати більше одного поста за добу. А з такими планами - популярність близько, враховуючи, що в Сарнах не так вже і багато мегаблогерів :) . Пише про все, про світ навколо, про себе, про важливі події, навіть робить гучні повідомлення, як то аварія на Рівненській АЕС. Переконайтесь самі.

  http://vsoli.blogspot.com/ - щоденник рукодільниці (тепер модно казати майстрині хенд-мейд) і молодої мами. А звуть її Соломія. А захоплення - це листівки ручної роботи і скрап (наскільки я розумію, це використання різних залишків всякої-всячини для творчих процесів, в даному випадку для оформлення книг, альбомів, листівок). Паралельно пише і про інші теми але основна тема - це хобі згадане вище. Цікаво і гарно.

  http://ukrtwitt.com.ua/ - на ринку Твіттер блогів з’явився ще один конкурент. Гарне оформлення, багато постів. Родзинкою його є спроба зібрати анкети користувачів Твіттера і зробити каталог твіттерян. Правда сьогодні я розчарувався в цьому ресурсі - на ньому стартувала ера згавніння. Коли я додав його до переліку блогів, які попали в мікропогляди, пости на ньому були україномовні, а зараз бачу іншу картину. Чи то запас слів закінчився, чи копіпастити нема звідки, мотивів не знаю. Шкода якщо він перетвориться на гівноблог. Але є один дуже веселий момент - "Адміністрація сайту не несе відповідальність за матеріал, що розміщено на сайті." - крім автора сайту там ніхто його не наповнює, дивна заява, правда думаю, що автор думав про контент анкет, котрі додаються :) . І ще чого вартує напис "сайту української спільноти в твіттері!" - ага, останні два пости доводять це яскраво:)

  http://korysne.blogspot.com/ - блог на улюблену тему кожного українця - ХАЛЯВУ :) . Звісно не про суцільну халяву там, а як каже назва блога, а про корисні речі, що можна отримати безкоштовно. Там і конкурси, і поліграфія, і всякі прибамбаси. Слідкуйте за новими постаим і ваша колекція звабливого барахла поповниться без зайвих витрат :) . Блог зовсім юний, тому халяви не так вже і багато але її вистачить щоб заповнити велику полку вашої шафи:).

  http://illustr.com/ - це відпочинок для Ваших очей. Фактично це фотосайт, котрий я б назвав блогом. Всі колекції розміщених фото мають цікаві описи. Велику частку фотографій займають світлин для дорослих. Гортаючи сторінки цього ресурсу, Ви гарантовано знайдете цікаву для себе тему. Сайт не є вже аж таким новачком в мережі, вже здобув свою аудиторію і популярність але ж зайві читачі ніколи не зашкодять, тим більше справді цікавий блог вартує показати друзям. Але гортаючи сторінки і лінки, ніде немає інформації навіщо цей сайт, хто його зробив, які плани, є лише пошта, котру не так просто помітити :) .

  Share