• Україномовний інтернет – 12

  by  • 12.01.2011 • огляд • Прокоментуй!

  http://ivasuk-telesuk.livejournal.com/ - гарна жежешка цікавої людини :) . Ефектне почуття гумору, цікаво читати. Івасик Телесик любить Чебурашок і пише казки на основі реальних подій. В автора є і інший блог, а який, думаю ви самі це знайдете.

  http://bohemka.livejournal.com/ - далеко не втікаємо з ЖЖ і потрапляємо в жіночий щоденник. Мова блога дуже колоритна і специфічна, думаю, що ви десь вже чули схоже але це злиття різних суржиків і діалектів, є навіть чіста пацаняча мова і текевово базікання як отово у вуйка за третов столов :) . Багато життя в записах. Читайте.

  http://seoworld.com.ua/ - це ресурс продукує "найпопулярнішу" тему нашого інету - СЕО той шо SEO :) . Ага, попались оптимізатори, вже залізли за лінком? Є там і смо, і блоги, і ЗАРОБІТОК. Ну я звичайно не фанатію від таких тем але для цікавості можна читати, українська мова якніяк. Думаю, що цікаво стало бо автор засвітив свій блог на декількох ресурсах, а значить прагне розвиватись, а значить треба підтримати.

  http://opryshok.biz.ua/ - тематичний комбайн, переважно інтернетові теми, хоча і фото, відео, всяка шняга, житіє і рерайт. Дивує лише застереження, що блог українською. Кого попереджаємо? Автор захоплюється всім на світі і є активним діячем в різних проектах. А ще він має вікно у дитинство. Далі я вже мовчу, настає ваш час проявити дослідницькі вміння :)

  http://slovokalinove.blogspot.com/ - багато слів не буде, заходьте в цей дуже корисний ресурс і пізнавайте, навчайтесь і передавайте іншим - наша мова найкраща, а даний блог пропагує українську і вчить всіх охочих досконалого її володіння. Є жарти, історія, аналітика, конкурси і ще багато чого цікавого. Насолоджуйтесь.

  Share