• Україномовний інтернет – 10

  by  • 29.12.2010 • огляд • Прокоментуй!

  http://blogg.net.ua/ - перший погляд відразу викидує опечатку в тексті, а загалом це широкоформатний рерайт. Теми в блозі є актуальними у всій світовій блогосфері. Думаю з часом, якщо будуть подолані манімейкерські амбіції, в блозі зформується чітка тематика і лінія розвитку.

  http://yurko-blogger.blogspot.com/ - блог Юрка на тематики такі більш кодерсько-адмінські, хоча є і глобальний ширпотріб, котрий перекриває гумор. В блозі можна знайти ази блогерства, інету і ще велику кількість не зрозумілих речей :) .

  http://www.time.org.ua/ - блог, що продає власні послуги - графічно-дизайнерськ і аудіо-рекламістські та ряд інших як то друк книги, все це гарно розписано і подано, всі послуги поширюються на всю територію України. Проте це подано на окремій сторінці і не засмічує ефір. Загалом в блозі багато візуальних матеріалів (особлива увага йде на соціальну рекламу) з хорошими текстами, переважно рерайт.

  http://dyrnuchka.in/ - ресурс з вірою у світле майбутнє в те, що різні маразми дозволять автору заробити купу грошей. Але ці маразми досить кумедні і оригінально подані. Помітно, що автор троха пофігіст і кохаєтсья в електронних забавках. Стиль сайту чи то блога - "адна палка, два струна - што віжу, то паю". Але формат забавляє. Побачимо чи переживе він перевірку часом, чи виживе, чи збереже формат, все випливе :) .

  http://rudnytskiy.blogspot.com/ - серйозний блог на серйозну тему права і соціуму, така заява видніється в заголовку блога. Теми актуальні, крутяться навколо гарячих політичних подій. В постах можна знайти і мудрі поради, тому читайте уважно. Любителі розважального жанру скоріше за все зафукають блог, а політикани гарно відірвуться в коментах. Одним словом, цей блог - це аналітика. Автор в ньому зливає свої враження від гострих подій сьогодення.

  Share