• Діалог до огляду – 92

  by  • 31.10.2012 • діалог • Прокоментуй!

  http://atech.org.ua/

  Як Вас звати?

  Привіт! Мене звуть Мартиняк Богдан Миколайович. Теоретично я засновник ресурсу atech.org.ua, хоча на справді це все колективними силами реалізовувалось.

   

  Надайте посилання за яким можна прочитати інформацію про Вас.

  На жаль не скажу, що десь у мережі про мене можна дізнатись багато. Найповніший профіль ось тут: http://atech.org.ua/profile/bodyanuch/. Якщо когось моя персона зацікавить, пишіть і поспілкуємось.

   

  Що потрібно зробити, щоб україномовний інтернет став потужнішим і популярнішим?

  Потрібно просто, і складно одночасно, творити і наповнювати якісні ресурси у мережі. І якось, по трішки, люди почнуть переходити на україномовні ресурси розуміючи, що це якісно і цікаво.

   

  Назвіть найбільш вдалий проект, на Вашу думку, що засвітився недавно в UANETі.

  http://hurtom.com/ - якщо 5 років це недавно. Зі справді молодого - я не знаю чи можна відомі мені ресурси назвати популярними. А без цього вдалість визначити неможливо.

   

  Ваш монолог.

  Бажаю користувачам Україномовних файних ресурсів свідомості і розуміння, що Українське класне, тільки не завжди так вражає з першого погляду. Але з другого чи третього точно ваша душа і серце буде цілком із цим ресурсом. Звісно якщо останній того вартий.

  За те, що є у нашого (не можу сказати, що він мій) ресурсу хотів би подякувати всім тим людям, які відвідують його, коментують і проявляють будь-яку активність. Будьте надалі активними - це корисно.

  Щодо того, чим ми збираємось надалі задовільняти цікавість аудиторії - в першу чергу це матеріали, які викладаю я сам, в першу чергу. Будуть огляди, статті. Але основне завдання, це створення певної спільноти, яка може легко бути самостійною. Такою, яка ділитиметься новина, думками, оглядами і т.п.

  Ну і на кінець - Хотів би побажати ідеям народжуватись у головах людей, які можуть їх реалізувати на просторах UAnet-у якісно і успішно в результаті.

  Share