• Діалог до огляду – 41

    by  • 10.08.2011 • діалог • Прокоментуй!

    http://100krokiv.info/

    Як Вас звати?

    Ребрик Андрій Іванович

     

    Надайте посилання за яким можна прочитати інформацію про Вас.

    Отже,
    1. Фейсбук - http://www.facebook.com/andrij.rebryk
    2. Особистий жж-блог http://drageotee.livejournal.com/
    3. Моє фото - http://100krokiv.info/s/

     

    Що потрібно зробити, щоб україномовний інтернет став потужнішим і популярнішим?

    Зі зростаючою активністю створювати унікальний змістовний український (в т.ч. й не тільки україномовний, а й - англо, німецько і т.д.) контент.

     

    Назвіть найбільш вдалий проект, на Вашу думку, що засвітився недавно в UANETі.

    Мені імпонує блогова політика Лесі Оробець http://lesyaorobets.livejournal.com/
    Не тільки її жж-блог, але й діяльність у твіттері та фейсбуці: тобто практично в переважній більшості соцмереж. Вона досить вчасно (як на народного депутата) і точно акцентує проблеми, сама є ініціатором багатьох проектів, цікавих рішень тощо. Є відкритою і доступною в плані спілкування, дискусії тощо.

     

    Ваш монолог.

    Перш за все дякую авторам, що звернули увагу на історичний пластовий блог "100 кроків". Зважаючи на досить специфічну аудиторію, блог набирає все більшої популярності. Власне, блог на початку взагалі не планувався як щось велике і грандіозне. Це була просто приватна ініціатива - розповісти деякі цікаві речі про закарпатську молодь міжвоєнного та сучасного періоду, а також про становлення Пласту на Закарпатті.

    Проте, досить швидко на прохання багатьох людей (переважно пластунів) з різних куточків України моя ініціатива "вийшла з-під контролю" і перетворилася в окремий проект з припискою - "до відзначення 100-річчя Пласту".

    Справа в тому, що Пласт на сьогодні в Україні досить унікальна організація, і за досвідом, і за віком. Сотні відомих людей перейшли через Пласт і відіграли значну роль в історії нашої держави. Проте, сьогодні спостерігаємо досить значний спад, особливо у сфері молодіжної політики, коли набагато складніше залучити більшу кількість молоді до активних дій, громадських ініціатив, позашкільного виховного процесу тощо.

    Думаю, що якраз публікації про такі маленькі історії, крок за кроком можуть створити справді велику історію організації, а заразом і України. Зможу закцентувати нашу увагу на давно забутих речах, пригадати їх та, дати можливість до нових ідей, рішень тощо.

     

     


     

    http://fin-calc.org.ua/

    Як Вас звати?

    Вікторія

     

    Надайте посилання за яким можна прочитати інформацію про Вас.

    Такої сторінки немає.

     

    Що потрібно зробити, щоб україномовний інтернет став потужнішим і популярнішим?

    Я вважаю, що чим більше цікавих і корисних сайтів з широкою функціональністю будуть створені українською мовою, тим більше українців будуть користуватися саме ними, а не їх іноземними аналогами.

     

    Назвіть найбільш вдалий проект, на Вашу думку, що засвітився недавно в UANETі.

    http://planetua.com ("нам приємно" - прим. ред.)

     

    Ваш монолог.

    Нехай Ваш сайт з кожним днем набуває все більшої популярності, залучаючи до лав україномовного інтернету все більше прихильників.

    Share