• Україномовний інтернет – 94

    by  • 07.11.2012 • огляд • 10 коментарів

    http://www.dzerelce.org.ua/ - сайт зразкового театру української пісні «Джерельце». Тут розміщена вся інформація, що стосується дільності колективу – від історії та учасників до аудіо, відео, та фотогалереї. Є контакти, можливість написати відгук. Навігація на сайті зручна, назви підрозділів – зрозумілі та лаконічні. Варто змінити колір інтерфейсу (занадто яскравий) а також попрацювати над зручністю читання шрифтів.

    http://znyva.org.ua/ - портал для фермерів, господарів, умільців та просто людей, які люблять землю, рослини та тварин. Основна інформація міститься на форумі – тут 174 теми, що стосуються різних галузей сільського господарства. Інформація розміщена українською або російською мовою. На сайті – нескладна, зручна навігація. Варто додати контактні дані власників ресурсу.

    http://nextfilm.in/ - сайт-архів фільмів. І не лише фільмів. Серед контенту – новини кіно, інформація про акторів та режисерів, мультфільми, серіали тощо. Фільми можна завантажити безпосередньо із сайту. На сайті є рейтинг фільмів, а також форум, на якому більше 500 зареєстрованих користувачів (досить хороший показник). Є контакти власників сайту, можливість зареєструватись на ресурсі, вікно пошуку. Щодо зауважень, то варто прибрати стрічки «дата смерті» та «місце смерті» із біографій досі живих акторів. Загалом – по контенту та впорядкуванню – достойний сайт, який в майбутньому міг би стати хорошою альтернативою російському Кінопошуку.

    http://kinostrichka.com/ - сайт, на якому можна знайти все про кіно. Тут є інформація про фільми, кіно рецензії, відгуки, анонси, афіші, трейлери тощо. Є також цікаві інтрев’ю. До сайту приєднаний форум. Варто додати розділ «про нас», а також ще якісь контакти, окрім e-mail. Загалом структура ресурсу – логічна, не перевантажена зайвими лінками та інформацією.

    http://avabook.net/ - сайт безкоштовного обміну книгами. Це можливість знайти власників тієї чи іншої книги, знайти їх та обмінятись потрібними книгами. Процес обміну та правила користування сайтом доступно описані у відповідних підрозділах (проте ця інформація написана російською мовою). Є зворотній зв’язок із власниками ресурсу, кнопки соц.-мереж. На сайті також є розділ «Довідник», в якому можна знайти корисну інформацію. Наразі на поличці книг, які пропонують для обміну – 128 позицій. Це досить високий показник, який свідчить про те, що ресурс має попит та розвивається.


    Share