• Україномовний інтернет – 81

    by  • 08.08.2012 • огляд • 6 коментарів

    http://pannakocka.blogspot.com/ - блог панни Коцької про все потроху. Спокійний, витриманий ресурс – саме такий, якими ми звикли бачити авторські блоги – на різноманітну тематику, іноді уривчастий, іноді розлогий, детальний. Блог існує з 2011 року – тут є вже 30 дописів. Якщо подивитесь на список міток – обов’язково зачепитесь за щось, і захочете почитати.

    http://isblog.com.ua/ - блог про цікавинки та новини у сучасному програмуванні. Відразу зазначу, що й саме оформлення сайту дивує цікавими дрібницями, особливим оформленням. Тут зручна, інтуїтивно зрозуміла навігація, хороше рішення виділити статті на різну тематику різними кольорами (кольорами «вирвиоко» ☺). При детальнішому огляді ресурс, бачимо, що присвячений він не зовсім програмуванню, а й всьому на світі – це ви можете почитати і подивитись у рубриках «своїми руками», «подорожі», «особистості» тощо.

    http://helpteam.lviv.ua/ - сайт-координатор львівської інтернет-спільноти: обіцяють доступ до конференцій, зустрічей, форумів та тренінгів у сфері ІТ. Аби долучитись – потрібно заповнити анкету, попередньо прочитавши умови участі (яку, до речі, беруть, а не приймають – як у лозунгу). Тож, якщо ви львів’янин – на цей проект варто звернути увагу.

    http://uk.two-books.net/ - рекомендаційний сервіс книг. Одразу на головній сторінці читаємо, що кожен з нас може рекомендувати дві свої «самі улюблені» книги (терміново потрібно виправити) для прочитання широкому загалу. Ресурс цікавий – такий собі «народний» рейтинг, є тут і рецензії, і цитати, і все те, що цікаво буде почитати книголюбам. Хоча, якщо сайт розвиватиметься і буде розширюватись далі, варто винайти якийсь чинник, який не дозволить розвинутись анархії серед порадників, і у списках книг не з’явиться відверто неякісна література.

    http://haluzh.net/ - як говорила одна львівська блогерша – ГалУжНет – це ГалУжНет. Спільний ресурс майже двох десятків українських блогерів – така собі збірка для тих, хто лінується заходити на авторські блоги окремо. Належить до таких сайтів, заходячи на які не знаєш, з чого, з кого почати читати, і зачитуєшся там на кілька годин. Яскравий ресурс із лаконічною навігацією, і який (з такими темпами) скоро мабуть святкуватиме свій ювілейний, 1000-ий допис. Чиїм він буде?


    Share